Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Відцентрові насоси для перекачування пива

В Україні виробляється багато продуктів харчування, які отримали високий рівень довіри і прихильність українських споживачів. Серед успішних і популярних виробників «живого» непастеризованого пива є завод і на Західній Україні.

Потужності заводу знаходяться в Тернопільській області. Пивоварня виготовляє не тільки якісне «живе» непастеризоване пиво, але і безалкогольні напої та перший в Україні односолодовий віскі.

Досягти високої якості напоїв дозволяють не тільки власні рецептурні розробки, а й впровадження на підприємстві сучасних технологій та обладнання. Серед ключових елементів у виробництві пива є відцентрові насоси. Саме насоси перекачують готовий продукт на лінію розливу.

Зрозуміло, що на такому важливому етапі як перекачування пива, повинно працювати надійне обладнання. Саме тому наш клієнт вибрав відцентрові насоси TAPFLO. З огляду на вимоги клієнта до продуктивності і гігієнічності насосів, компанія ТОВ «ТАПФЛО» встановила клієнтові відцентрові насоси серії СТН.

tapflo_cth

Насоси TAPFLO серії СТН - одноступеневі гігієнічні відцентрові насоси з імпеллером (робочим колесом) відкритого типу. За бажанням клієнта робоче колесо може бути і напіввідкритим. Перевага насосів TAPFLO над продукцією інших виробників не тільки у високій якості виготовлення компонентів, але і в високій якості матеріалів корпусу і импеллера.

Модель СТН, яка була встановлена ​​на заводі з виробництва пива, виконана з якісної нержавіючої сталі AISI 316L. Корпус насоса, робоче колесо (импеллер) і всі внутрішні частини насоса, що контактують з продуктом, пройшли високоточну електрополіровку (Ra < 0.8). Така якість матеріалу в насосах TAPFLO виключає можливість поширення харчових бактерій. За бажанням клієнта можлива зміна розміщення нагнітаючого патрубка в нижнє горизонтальне положення для ідеального автоматичного гігієнічного дренажу. Опціонально доступний «класичний дренаж». Відцентрові насоси серії СТН поставляються з харчовим різьбовим з'єднанням відповідно до стандарту DIN 11851. На вимогу замовника з'єднання можуть бути клампового типу DIN або ISO і нарізного типу SМS або RJT.

Продовжуючи розповідати про переваги відцентрових насосів TAPFLO, які добре зарекомендували себе під час перекачування пива, віскі і безалкогольних напоїв, варто сказати кілька слів про одинарне механічне ущільнення. Залежно від специфіки виробництва, компанія «ТАПФЛО» може запропонувати своїм клієнтам різні матеріали механічного ущільнення - кераміка, графіт, SiC і кільця ущільнювачів з EPDМ або FEP, які задовольняють вимогам FDA (стаття 177.2600).

З додаткових опцій відцентрових насосів TAPFLO серії CTH, які добре зарекомендували себе серед багатьох клієнтів харчової промисловості України, є:

  • захист електродвигуна від випадкового або аварійного попадання води;
  • обігрів, охолодження або змазка механічного ущільнення;
  • конструкція з подовженим валом, яка дає можливість перекачувати рідини температурою до 180 °C.

Український виробник пива вибрав постачальником відцентрових насосів компанію «ТАПФЛО» не випадково. Якість насосів, швидкість поставки, наявність запасних частин на складі, цілодобова технічна підтримка - це гарантія стабільної та безперебійної роботи заводу.

Матеріал підготував: Богдан Ціхоцький, +38 (050) 477 99 62, lviv@tapflo.ua

 

Додатки

Інформація про продукт:
Гігієнічні насоси CTH

Брошура:
Відцентрові насосиІнший приклад

washing line system

Насоси для перекачування СМЕТАНИ

Кращим рішенням для ефективного перекачування сметани буде встановлення в існуючу лінію виробництва кулачкового насоса серії Top Lobe Plus.

Детальніше

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.