Гігієнічний відцентровий насос для броварень

Pump for the beer mash

Pump for the beer mash

Tapflo CTH (Гігієнічний Відцентровий Насос) був змонтований на промисловий візок для OEM клієнта з пивоварної галузі.

 

Замовник виготовляє мікропівоварні для ресторанів і інших гастрономічних об'єктів. Клієнт запросив мобільне рішення, яке можна використовувати з самого початку процесу до кінця - так само і для кінцевого продукту.


Команда Tapflo ETO (Engineering To Order) розробила і запропонувала рішення з насосом CTH, встановленим на візку, який обладнано вбудованим частотним перетворювачем для регулювання швидкості насоса, в залежності від стадії процесу.
Оскільки насос використовується також для пивного сусла, він оснащений мастильним ущільненням, що запобігає прилипанню механічного ущільнення, а також системою промивки для безперервного очищення області механічного ущільнення.

Якщо Вам необхідно подібне рішення або рішення, що враховує Ваші умови, будь ласка зв'яжіться з sales@tapflo.ua або зв'яжіться з локальним представництвом Tapflo

 

Додатки

Брошура:
Мобільні рішення для насосних агрегатів і системІнший приклад

Metal Diaphragm Pump with Guardian system

МЕТАЛЕВІ НАСОСИ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Насоси з системою Guardian, з барабанами для пневматичного шланга і заземлюючого кабелю, для компанії, що спеціалізується на виробництві хімікатів і навалочних термінальних послуги.

Подробнее

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe