Гігієнічні насоси для перекачування грибів

Гигиенический мембранный насос для грибов

 

Гігієнічний мембранний насос T825 ST-5SF обладнано тарілчастими клапанами, сконструйованими для перекачування великих часток –
в даному випадку печериць –
в харчовій промисловості.

Гигиенический мембранный насос T825 ST-5SF

Новий дизайн клапанів більш гігієнічний і простий в очищенні, ніж попередні покоління.

Найбільший на сьогоднішній день гігієнічний насос Tapflo T825, обладнано тарілчастими клапанами, дозволяє відкачувати рідини, що містять тверді частки розміром до 100 мм в діаметрі.

Продуктивність насоса чудова як для невеликих, так і для великих (близько 70-80 мм) печериць, однак найбільш ефективна відкачка для невеликих. Згідно з вимогами замовника понад 95% грибів залишаються неушкодженими після процесу перекачування.

 

Якщо Вам необхідно подібне рішення або рішення, що враховує Ваші умови, будь ласка зв'яжіться з sales@tapflo.ua або зв'яжіться з локальним представництвом Tapflo

 

Долатки

Брошура:
Пневмопривідні мембранні насосиІнший приклад

Metal Diaphragm Pump with Guardian system

МЕТАЛЕВІ МЕМБРАННІ НАСОСИ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Насоси з системою Guardian, із барабанами для пневматичного шланга і заземлюючого кабелю, для компанії, що спеціалізується на виробництві хімікатів і навалочних термінальних послуги.

Детальніше

 

 

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe