Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Мембранний насос для фармацевтичної промисловості

Мембранный насос для фармацевтической промышленности

Металевий мембранний насос T220, встановлений на промисловий візок, призначений для кінцевого споживача у фармацевтичній промисловості.

Це пристрій допомагає видалити залишки миючих розчинів з системи CIP. Вбудована система автоматизації здійснює дві функції:

  • Виявлення наявності рідини у всмоктувальній лінії
  • Вимкнення насоса під час сухого ходу

 
Сам насос побудований винахідливо просто - ми використовуємо на 70% менше деталей, ніж наші конкуренти при виготовленні насосів подібного розміру!

Якщо Вам необхідно схоже рішення або зробити насос під замовлення відповідно до Ваших конкретних потреб, будь ласка, зв'яжіться з нами sales@tapflo.ua, https://tapflo.ua/contacts

 

Додатки

Брошури:
Мобільні рішення для насосних агрегатів і системПневмопривідні мембранні насосиІнший приклад

CTH D для промышленности безалкогольных напитков

CTH D для промисловості безалкогольних напоїв

Насос CTH D, встановлений на візок розміром M, який обладнано частотним перетворювачем. Розроблено для виробництва напоїв.

Детальніше

 

 

 

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.