Лінії систем промивання: насоси CTV і T50

washing line system

washing line system

Додаткове обладнання для гальванічних ванн - CTV40-12.5 для циркуляції і T50PTT для дозування.

 

Насоси використовуються на лінії промивання у компанії, яка виробляє деталі літаків. В якості вирішення було запропоновано насоси CTV, які використовуються для циркуляції і фільтрації промивних рідин - головним чином, гідроксиду натрію.

У цьому ж проекті насоси T50 використовуються для вивантаження хімічних добавок з бочок, а потім їх дозування в промивочні ванни. Основною метою Tapflo було надати рішення, що забезпечує легку і безпечну роботу. У той же час ми виконали важливу вимогу нашого клієнта - зниження площі, займаної насосним обладнанням.

washing line system

washing line system

Якщо Вам необхідно подібне рішення або рішення, що враховує Ваші умови, будь ласка зв'яжіться з sales@tapflo.ua або зв'яжіться з локальним представництвом Tapflo

 

Додатки

Брошура:
Пневмопривідні мембранні насосиІнший приклад

Metal Diaphragm Pump with Guardian system

МЕТАЛЕВІ МЕМБРАННІ НАСОСИ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Насоси з системою Guardian, з барабанами для пневматичного шланга і заземлюючого кабелю, для компанії, що спеціалізується на виробництві хімікатів і навалочних термінальних послуги.

Детальніше

 

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe