Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Мембранний насос з вбудованим гасителем пульсацій

Демпферы пульсаций


Мембранний насос із вбудованим гасителем пульсацій - це ефективний спосіб усунути скачки тиску на нагнітанні насоса, коли простір для монтажу обладнання обмежено.

Клієнт, компанія з Нової Зеландії, яка бажає усунути скачки тиску, забезпечуючи плавний потік середовища, уникаючи вібрації системи для перенесення хімікатів CIP на молочних заводах.
Майте на увазі, що вбудований гаситель пульсацій забезпечує краще демпфірування завдяки монтажу конструкції на одній лінії, що означає, що вихідний отвір з насоса є також вихідним отвором гасителя. Варто згадати, що вбудований гаситель можна реалізувати в уже існуючих насосах, просто замінивши випускний отвір насоса демпфером DTK.

Якщо Вам необхідно подібне рішення або рішення, що враховує Ваші умови, будь ласка зв'яжіться з sales@tapflo.ua або зв'яжіться з локальним представництвом Tapflo

 

Додатки

Брошури
Демпфер пульсацій
Пневмопривідні мембранні насосиІнший приклад

Oil and fat collection

ЗБІР ОЛІЙ І ЖИРІВ

Клієнт, одна з лідируючих в області переробки рідких відходів підприємств, застосовує насоси Tapflo для збору відпрацьованих харчових олив і жирів з різних ємностей.

Детальніше

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.