Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Історія компанії Tapflo

 

РОЗВИТОК КОМПАНІЇ

На початку 90-х Tapflo починає розвивати свою діяльність в ряді європейських країн, таких як Великобританія, Данія, Італія і т.д. Представництва компанії Tapflo в цих країнах поступово почали займати провідні позиції на ринку мембранних насосів. Пізніше представництва компанії були відкриті у Франції, Іспанії та Ірландії. У 2002 році компанія Tapflo заснувала свої перші представництва поза Європою, а саме: в ПАР, пізніше в Китаї і Індії. Компанія Tapflo розпочала свою діяльність в Східній Європі (за винятком Польщі) в Росії, в місті Санкт-Петербург в 1998 році, і тепер, через 15 років має представництва по всій Росії і в країнах СНД: Україні, Білорусії і в Казахстані. Крім того, компанія завоювала міцні позиції в країнах Балтії, Болгарії і Румунії.

Tapflo Group є виробником промислового насосного обладнання. Всі насоси ми виробляємо і розробляємо на власному заводі. На сьогоднішній день компанія Tapflo міжнародна компанія, що має власні офіси в 20 країнах і представництва в 33-х країнах світу. За більш, ніж 30-річний досвід в сфері виробництва насосного обладнання, ми навчилися розуміти потреби Клієнта. З моменту створення першого мембранного насоса, ми намагалися поліпшити механізм так, щоб зменшити кількість складових частин до мінімуму. Таким чином ми домоглися простої, компактної і легкої в обслуговуванні конструкції. Ми постійно вдосконалюємось і відкриті для пропозицій Клієнтів. Ми використовуємо новітні матеріали і розробляємо додаткове обладнання для використання в найрізноманітніших галузях промисловості.

 

ПЕРШИЙ НАСОС TAPFLO

Tapflo first pump

Tapflo first pump

ПЕРША РЕКЛАМА TAPFLO

Первая реклама Tapflo

Объединились пять самых опытных в Швеции специалистов по насосам

 

 ПЕРША ВИСТАВКА TAPFLO

Первая выставка Tapflo

 

 

 

 

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.