Насоси TAPFLO - довговічна конструкція і міцність

Насосы TAPFLO – долговечная конструкиция и прочность

Насоси TAPFLO - довговічна конструкція і міцність.

Ще в 2004 році компанія Tapflo відвантажила понад тридцять мембранних насосів на завод гарячого цинкування в Швеції. У той час цей завод був одним з найсучасніших в світі, з однією ручної і двома повністю автоматизованими виробничими лініями.

«Використовувати мембранні насоси Tapflo!», - така була вимога керівника заводу з обслуговування, - «Оскільки я знаю, що це працює!»

Насоси використовуються для перекачування стічних вод, кислот, лугів і флюсу в різних підрозділах заводу з очищення стічних вод. Всі насоси виготовлені з поліетилену (PE) з мембранами з PTFE, - перевірене рішення в індустрії обробки поверхні. Вони виправдали очікування, і більшість насосів працюють понад 14 років після введення в експлуатацію.

Якщо Вам необхідно схоже рішення або зробити насос під замовлення відповідно до Ваших конкретних потреб, будь ласка, зв'яжіться з нами sales@tapflo.ua, https://tapflo.ua/contacts

 

Додатки

Інформація про продукт:
Насоси серії PT & PTFE

Брошури:
Пневмопривідні мембранні насосиІнший приклад

Мембранный насос для ядерной промышленности

Мембранний насос для ядерної промисловості

Компанія Tapflo відвантажила найбільший пневматичний мембранний насос зі своєї лінійки для ряду аплікацій в ядерній промисловості.

Детальніше

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe