Мембранний насос для розвантаження контейнерів IBC

Мембранный насос с запорными клапанами

Мембранный насос с запорными клапанами и быстроразъемными соединениями

Tapflo T 820 - мембранний насос з запірними клапанами і швидкороз'ємними з'єднаннями, сконструйований для розвантаження контейнерів IBC (контейнери середньої вантажопідйомності).

 

Клієнт, хімічна компанія, яка потребовала рішення по перекачуванню небезпечних середовищ і в мінімізовач присутность і вплив людини при процесі розвантаження.
Відповідно до слів клієнта, рішення, запропоноване компанією Тапфло, характеризується високою продуктивністю (мінімізується час розвантаження) і низьким споживанням повітря, в порівнянні з конкурентами.


Якщо Вам необхідно подібне рішення або рішення, що враховує Ваші умови, будь ласка зв'яжіться з sales@tapflo.ua.

 

Додатки

Інформація про продукт:
Т-820. Металева серія

Брошура:
Пневмопривідні мембранні насоси


Інші приклади

Tapflo T 820 – мембранный насос с запорными клапанами

МЕМБРАННИЙ НАСОС з вбудованим гасителем ПУЛЬСАЦІЙ

Насос з вбудованим гасителем пульсацій - ефективний спосіб усунути стрибки тиску на нагнітанні насоса, коли простір для монтажу обладнання обмежено.

Детальніше

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe