Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Металеві мембранні насоси для хімічної промисловості

Насосы с системой Guardian

Металеві мембранні насоси з системою Guardian (Моніторинг прориву мембрани насоса), з барабанами для пневматичного шланга і заземлюючого кабелю, для кінцевого клієнта, компанії, що спеціалізується на виробництві хімікатів і навалочних термінальних послуги.

Цей індивідуальний мобільний насос був розроблений для розвантаження танкерів і перекачування дисульфіду вуглецю. Для зниження вартості транспортування (з Європи до Австралії), пристрій підходить для стандартного піддону: він оснащений знімною рукояткою, а також всмоктуючими і зливними клапанами. Під час процесу проектування команда Tapflo ETO (Engineering To Order) була зосереджена на простоті експлуатації і бездоганну роботу в небезпечних зонах (ATEX), яка була відмінно виконана.

Сам насос являє собою кілька функцій безпеки по конструкції. Перш за все, насос з нержавіючої сталі має рейтинг ATEX, що означає, що його можна безпечно використовувати в зоні 1 без ризику виникнення потенційних джерел займання. Більш того, насос оснащений подвійною мембраною. Це система, яка може бути застосована практично для всіх насосів Tapflo AODD. Насос повністю пневматичний і відповідає ATEX. Система подвійних мембран дозволяє миттєво зупинити насос після розриву мембрани, що захищає від забруднень не тільки внутрішні поверхні насоса, але і сам продукт, що перекачується, а також насос зовні і місце його установки.

Металлические мембранные насосы с системой Guardian

Якщо Вам необхідно подібне рішення або рішення, що враховує Ваші умови, будь ласка зв'яжіться з sales@tapflo.ua.

 

Додаток

Брошури:
Мобільні рішення для насосних агрегатів і систем

Пневмопривідні мембранні насосиІнший приклад

CTH for the distillery industry

НАСОС CTH ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА АЛКОГОЛЮ

Tapflo CTH був змонтований на промисловий візок S268X для замовника, що займається виробництвом алкоголю, спеціально розроблена мобільна система має сертифікати FDA і ATEX.

Детальніше

 

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.