Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Інтелектуальний насос TC для керамічної промисловості

Интеллектуальный насос TC для керамической промышленности

Интеллектуальный насос TC для керамической промышленности

Ми раді поділитися дуже успішним прикладом! Один з лідерів керамічної промисловості насилу знайшов відповідний насос для своєї виробничої лінії. Вони тестували рішення від декількох брендів, але жодний варіант не відповідав їх вимогам, поки вони не запустили інтелектуальний насос Tapflo TC50, оснащений технологією LEAP®.

У випробуваної аплікації насос качає керамічну глазур з контейнера безпосередньо на інжектор, який розпилює глазур на сантехнічну кераміку, наприклад, раковини, унітази і т. Д.

Наш клієнт був вражений надійною роботою, низькою пульсацією, шумом і зниженою витратою повітря. Варто згадати, що насос був випробуваний за допомогою витратоміра повітря, і TC50 споживав на 60% менше повітря, ніж будь-який конкурент!

Після тестування клієнт замовив ще 5 насосів TC50 для інших машин.

Якщо Вам необхідно схоже рішення або зробити насос під замовлення відповідно до Ваших конкретних потреб, будь ласка, зв'яжіться з нами sales@tapflo.ua, https://tapflo.ua/contacts

 

Додатки

Інформація про продукт:
Нові інтелектуальні насоси серії TC

Брошури:
Пневмопривідні мембранні насосиІнший приклад

Завод по очистке сточных вод в Чехии

Завод з очищення стічних вод в Чехії

Завод з очищення стічних вод відповідає за видалення забруднень із побутових стічних відходів, на цьому об'єкті всі процеси перекачування рідин здійснюються насосами Tapflo.

Детальніше

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.