Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Мембранні насоси для перекачування казеїнового клею

Для виробників гофротари мембранні насоси є кращим вибором для відкачування казеїнового клею. Мембранні насоси Tapflo заслужили гарну репутацію серед клієнтів з усього світу. Якість матеріалів і надійність в експлуатації роблять насоси Tapflo кращими у вирішенні складних виробничих питань в процесі виробництва гофротари.

Часто казеїновий клей використовується при виробництві картонних коробок, туб і щільного паперу. Клей у виробництві гофротари відіграє основну роль. Для остаточної обробки кінцевого продукту необхідно перекачувати казеїновий клей найбільш надійним і економічно ефективним способом. Клей може поставлятися на завод в бочках або контейнерах IBC. Незалежно від розміру контейнера клей слід відкачати і транспортувати в технологічну ванну.

TX

З огляду на те, що клей дуже в'язкий - при температурі 20 °C його в'язкість становить 30 - 350 Па*с, що робить його відкачування непростим завданням. Крім того, до складу казеїнового клею входять 30-45% сухих домішок. Для ефективного і плавного перекачування цього клею Tapflo пропонує мембранні насоси з алюмінієвим корпусом і мембраною з PTFE (політетрафторетилен, фторопласт-4). Тільки мембранні насоси можуть ефективно перекачувати клей для гофротари. Конструкція насоса дозволяє перекачувати в'язкі рідини з домішками, а також швидко і легко промити після використання.

Всі матеріали насоса Tapflo підібрані з практичних і економічних міркувань. Не дорогий алюмінієвий корпус, а кулькові клапана і мембрани, які знаходяться в безпосередньому контакті з продуктом, покриті шаром PTFE, що робить деталі ще більш стійкими до зносу. Завдяки своїй оригінальній конструкції, відповідно до філософії Tapflo: «Простота - це мистецтво». Насос обслуговується і ремонтується швидко і без спеціальних інструментів, що є додатковою перевагою в порівнянні з насосами інших виробників.

Незважаючи на високу в'язкість казеїнового клею, насоси Tapflo вже давно його перекачують на багатьох заводах з виробництва гофротари в світі. Серед інших переваг мембранних насосів Tapflo клієнти відзначають високу продуктивність, просту конструкцію і надійність всіх елементів.

Якщо Вам необхідно схоже рішення або зробити насос під замовлення відповідно до Ваших конкретних потреб, будь ласка, зв'яжіться з нами sales@tapflo.ua, https://tapflo.ua/contacts

 

Додатки

Інформація про продукт:
Металева серія насосів

Брошури:
Пневмопривідні мембранні насоси.pdf

 

 


Інший приклад

CTH CEs

Насос для рідкого мила

Відцентровий насос CTH CE-15 встановлений на гігієнічний візок для клієнта, що спеціалізується на виробництві побутової хімії.

Детальніше

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.