Мембранний насос для фармацевтичної промисловості

Мембранный насос для фармацевтической промышленности

Металевий мембранний насос T220, встановлений на промисловий візок, призначений для кінцевого споживача у фармацевтичній промисловості.

Це пристрій допомагає видалити залишки миючих розчинів з системи CIP. Вбудована система автоматизації здійснює дві функції:

  • Виявлення наявності рідини у всмоктувальній лінії
  • Вимкнення насоса під час сухого ходу

 
Сам насос побудований винахідливо просто - ми використовуємо на 70% менше деталей, ніж наші конкуренти при виготовленні насосів подібного розміру!

Якщо Вам необхідно схоже рішення або зробити насос під замовлення відповідно до Ваших конкретних потреб, будь ласка, зв'яжіться з нами sales@tapflo.ua, https://tapflo.ua/contacts

 

Додатки

Брошури:
Мобільні рішення для насосних агрегатів і системПневмопривідні мембранні насосиІнший приклад

CTH D для промышленности безалкогольных напитков

CTH D для промисловості безалкогольних напоїв

Насос CTH D, встановлений на візок розміром M, який обладнано частотним перетворювачем. Розроблено для виробництва напоїв.

Детальніше

 

 

 

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe