Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Мембранний насос для ядерної промисловості

Мембранный насос для ядерной промышленности

Компанія Tapflo відвантажила найбільший пневматичний мембранний насос зі своєї лінійки для ряду аплікацій в ядерній промисловості. Насос, який, безсумнівно, є першим у своєму роді в світі, був розроблений у співпраці з Fagerstrom Industry Consultant, агентством, мають великий досвід поставок в ядерній промисловості.

Для однієї з аплікацій насос входить до складу пересувної системи, призначеної для дезактивації. Завдання системи полягає в тому, щоб очистити і видалити радіоактивність з різних частин при огляді, обслуговуванні і заміні на атомній електростанції. Однак, можна розглядати і багато інших аплікації, оскільки насос такого типу, користується попитом в декількох напрямках.

Насос, який є спеціальною версією найбільшої моделі T825 від Tapflo, відповідає вимогам 3 класу, що означає, що він схвалений для включення в систему, що використовується для роботи на станції.

«Це був тривалий і відповідальний проект», - розповідає Хенрік Боріш, менеджер по продукції Tapflo, який керував цим проектом. Знадобилося багато розрахунків, документації і тестів, перш ніж цей проект був затверджений і отримано добро на його реалізацію. У той же час приємно усвідомлювати, що не обов'язково йти на компроміс з будь-яких питань, коли справа стосується такого обладнання.

Якщо Вам необхідно схоже рішення або зробити насос під замовлення відповідно до Ваших конкретних потреб, будь ласка, зв'яжіться з нами sales@tapflo.ua, https://tapflo.ua/contacts

 

Додатки

Інформація про продукт:
Гігієнічна серія насосів

Брошури:
Пневмопривідні мембранні насоси

Мобільні рішення для насосних агрегатів і системІнший приклад

Sanitary pump for mushrooms transfer

Мобільний насос з регульованим по висоті вхідним патрубком

Насос з вхідним патрубком, що регулюється по висоті для розвантаження відпрацьованих мазей і кремів для фармацевтичної промислової компанії.

Детальніше

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.