Гігієнічний відцентровий насос для виробництва алкоголю

CTH for the distillery industry

Tapflo CTH (Гігієнічний Відцентровий Насос) був змонтований на промисловий візок S268X для кінцевого замовника, що займається виробництвом алкоголю. Ця спеціально розроблена мобільна система має сертифікати FDA і ATEX.

Замовник виробляє високоякісні алкогольні напої. Знадобилося рішення, яке можна використовувати для повільного потоку невеликих кількостей і плавною циркуляції спиртового мацерата, (на основі фруктів) різного смаку і квітів.

Команда Tapflo ETO (Engineering To Order) розробила і запропонувала рішення з насосом CTH, що встановлений на візку з вбудованим перемикачем ON/OFF, здатним працювати в зоні ATEX. Важливо відзначити, що наша команда ETO має величезний досвід в розробці мобільних рішень, ATEX і ціни дуже конкурентноздатні!

CTH for the distillery industry

Якщо Вам необхідно подібне рішення або рішення, що враховує Ваші умови, будь ласка зв'яжіться з sales@tapflo.ua або зв'яжіться з локальним представництвом Tapflo

 

Додатки

Брошура:
Мобільні рішення для насосних агрегатів і системІнший приклад

CTH for the brewery industry

Насос CTH для броварень

Tapflo CTH (Гігієнічний Відцентровий Насос) був змонтований на промисловий візок для OEM клієнта з пивоварної галузі.

Детальніше

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe