CTH D для промисловості безалкогольних напоїв

 

CTH D for the beverage industry


Насос CTH D, встановлений на візок розміром M, обладнано частотним перетворювачем. Розроблено для виробництва напоїв. Клієнт запросив рішення «Plug and Play», що характеризується наступними функціями: санітарний дизайн, простота використання, мобільність, компактність, простота управління. Пристрій повністю відповідає всім цим вимогам.

Сам насос CTH D поставляється в електрополірованому корпусі з внутрішніми деталями з відмінною обробкою поверхні, що робить його ідеальним рішенням для гігієнічних аплікацій, в даному випадку - для промисловості й виробництва напоїв, де важливі чистота і дренаж.

Мобільність пристрою дозволяє працювати в різних місцях.


Якщо Вам необхідно схоже рішення або зробити насос під замовлення відповідно до Ваших конкретних потреб, будь ласка, зв'яжіться з нами sales@tapflo.ua, https://tapflo.ua/contacts


 

Додатки

Брошури:
Відцентрові насоси
Мобільні рішення для насосних агрегатів і систем


Інший приклад


Перекачивание азотной кислоты и каустической соды

Перекачування азотної кислоти і каустичної соди

Мембранні насоси Tapflo виготовлені зі спеціального монолітного високомолекулярного поліетилену (PE HD), який в 7 разів стійкіший ніж стандартний поліпропілен (РР).

Детальніше


 


 


 


 

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe