Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Мобільний насос з регульованим по висоті вхідним патрубком

Мобильный насос с регулируемым по высоте входным патрубком

Клієнт, фармацевтична промислова компанія, замовив мобільний насос з регульованим по висоті вхідним патрубком, щоб його можна було відрегулювати відповідно до різних висот випускних отворів мобільних ємностей, для розвантаження відпрацьованих мазей і кремів.

Команда TAPFLO ETO у відповідь на запит клієнта виконала ці вимоги, запропонувавши встановлювати металевий мембранний насос TX220 на гігієнічний візок, що забезпечений гвинтами, які регулюють рівень опорної плити насоса. Діапазон регулювання висоти становить 240-450 мм. Процес наоаштування простий і займає дуже мало часу (близько 1-2 хвилин).

У порівнянні з нашими конкурентами основною перевагою пристрою є використання трапецієвидних гвинтів (що широко використовуються в цехах, верстатах з ЧПУ для підйому і позиціонування). Таке рішення забезпечує легке регулювання висоти і є більш надійним, стабільним і безпечним у порівнянні зі звичайною різьбою M, яка може легко зрізатися, схоплюватися або «намертво» приварювати. Крім того, гвинти мають захисні гільзи для забезпечення безпеки.

Якщо Вам необхідно схоже рішення або зробити насос під замовлення відповідно до Ваших конкретних потреб, будь ласка, зв'яжіться з нами sales@tapflo.ua, https://tapflo.ua/contacts

 

Додатки

Інформація про продукт:
T220 – 1 1/2"

Брошури:
Пневмопривідні мембранні насоси

Мобільні рішення для насосних агрегатів і системІнший приклад

Мембранный насос для фармацевтической промышленности

Мембранний насос для фармацевтичної промисловості

Металевий мембранний насос T220, встановлений на промисловий візок, призначений для кінцевого споживача у фармацевтичній промисловості.

Детальніше

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.