Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Сертифікати Tapflo

Isotext

Сертифікат ISO 9001 

Всі виробничі процеси Tapflo сертифіковані по ISO 9001: 2000.

Tapflo-certificate-ISO-till-2016 EN

cemark.en

Маркування CE 

Маркування CE (абревіатура від фр. Conformité Européenne - європейська відповідність) - спеціальний знак, що наноситься на виріб, який засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директиви ЄС і гармонізованим стандартам Євросоюзу, а також те, що продукт пройшов процедуру оцінки відповідності директивам. Маркування CE вказує на те, що виріб не є шкідливим (небезпечним) для здоров'я споживачів, а також без шкоди для навколишнього середовища. Насосне обладнання Tapflo відповідає директиві 89/393/EEC.

EC machinery directive

Tapflo AODD pumps CE certificate incl PED directive

Tapflo dampeners CE certificate incl PED directive

exsymbol.en

Директива ATEX 94/9/EC

Директива ATEX 94/9 / ЄС (також відома як ATEX 100a) застосовується до продукції, яка може використовуватися у вибухонебезпечних зонах.

З липня 2003 р, сертифікат ATEX є обов'язковим в країнах ЄС, на всю продукцію, яка призначена для використання у вибухонебезпечних зонах. Згідно з директивою ATEX всі вибухонебезпечні зони поділяються на такі категорії:

• CAT 1 (зона 0), характеризується присутністю горючих матеріалів постійно або протягом тривалих періодів часу

• CAT 2 (зона 1), характеризується періодичною присутністю горючих матеріалів при нормальному режимі роботи

• CAT 3 (зона 2), характеризується присутністю легкозаймистих матеріалів в аварійній ситуації протягом короткого періоду часу

ATEX directive 94/9/EC

tapflo-atex-declaration-of-conformity-2008-class-T4-1

tapflo atex declaration of conformity group IIC with EPDM or NBR diaphragms 2010

tapflo CT pumps atex declaration of conformity

tapflo CTV pumps atex declaration of conformity

Ehedg logo

EHEDG Certified

Серія асептичних насосів Tapflo розроблена для застосування у фармацевтичній промисловості, біотехнологіях, харчової промисловості, де ключовим моментом є чистий процес перекачування продукту. Завдяки спеціальному виконанню, дана серія насосів сертифікована EHEDG. Сертифікат EHEDG (Європейська група гігієнічного проектування та інжинірингу) є гарантією того, що конструкція відповідає гігієнічним вимогам.

EHEDG

Tapflo-EHEDG-certificate

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.