Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Гігієнічний відцентровий насос для броварень

Pump for the beer mash

Pump for the beer mash

Tapflo CTH (Гігієнічний Відцентровий Насос) був змонтований на промисловий візок для OEM клієнта з пивоварної галузі.

 

Замовник виготовляє мікропівоварні для ресторанів і інших гастрономічних об'єктів. Клієнт запросив мобільне рішення, яке можна використовувати з самого початку процесу до кінця - так само і для кінцевого продукту.


Команда Tapflo ETO (Engineering To Order) розробила і запропонувала рішення з насосом CTH, встановленим на візку, який обладнано вбудованим частотним перетворювачем для регулювання швидкості насоса, в залежності від стадії процесу.
Оскільки насос використовується також для пивного сусла, він оснащений мастильним ущільненням, що запобігає прилипанню механічного ущільнення, а також системою промивки для безперервного очищення області механічного ущільнення.

Якщо Вам необхідно подібне рішення або рішення, що враховує Ваші умови, будь ласка зв'яжіться з sales@tapflo.ua або зв'яжіться з локальним представництвом Tapflo

 

Додатки

Брошура:
Мобільні рішення для насосних агрегатів і системІнший приклад

Metal Diaphragm Pump with Guardian system

МЕТАЛЕВІ НАСОСИ ДЛЯ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Насоси з системою Guardian, з барабанами для пневматичного шланга і заземлюючого кабелю, для компанії, що спеціалізується на виробництві хімікатів і навалочних термінальних послуги.

Подробнее

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.