Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Насос для збору масел і жирів

Oil and fat collection

Oil and fat collection

Клієнт, одна з лідируючих в області переробки рідких відходів підприємств, застосовує насоси Tapflo для збору відпрацьованих харчових олив і жирів з різних ємностей.

 

Олія доставляється замовнику в бочках різного розміру і в IBC з ресторанів, комерційних кухонь і промислових підприємств. Проблема, яку необхідно було подолати, полягала в тому, що олія містить невеликі абразивні залишки, а також великі обсяги залишків їжі. Середовище також часто забруднено паперовими рушниками, алюмінієвою фольгою та іншими кухонними відходами.

Вимога полягала в тому, щоб доправити рухливий самовсмоктувальний насос, здатний працювати всуху, обробляти тверді частинки, а також більш в'язку рідину.

Якщо Вам необхідно подібне рішення або рішення, що враховує Ваші умови, будь ласка зв'яжіться з sales@tapflo.ua або зв'яжіться з локальним представництвом Tapflo

 

Додатки

Брошури
Мобільні рішення для насосних агрегатів і систем
Пневмопривідні мембранні насоси
Відцентрові насоси СТІнший приклад

Насосы для масел и жиров - Пример 2

МЕМБРАННИЙ НАСОС ДЛЯ РОЗВАНТАЖЕННЯ контейнерів IBC

Tapflo T 820 - мембранний насос з запірними клапанами і швидкороз'ємними з'єднаннями, сконструйований для розвантаження контейнерів IBC

Детальніше

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.