Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Політика конфіденційності

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ КЛІЄНТАМ TAPFLO УКРАЇНА

Згідно ст. 13 п. 1 і пар. 2 Загального регламенту захисту даних від 27 квітня 2016 року («Загальні положення про захист даних»). Повідомляємо, що:

1) Ми є адміністратором Ваших особистих даних як наших клієнтів. Наші дані: ТОВ «ТАПФЛО» із зареєстрованим офісом в місті Києві, вул. Пимоненка, будинок. 5, ІПН 326712526593, ЄДРПОУ 32671251.

2) Ми обробляємо тільки ті дані, які Ви надали, давши добровільну згоду на співробітництво з нами. Зокрема, ми можемо обробляти такі персональні дані: ім'я, прізвище, контактний номер телефону, адресу електронної пошти Ваших представників, представників або власників бізнесу (якщо особисті дані є частиною назви компанії), а також ІПН або код ЄДРПОУ по відношенню до представників Компанії.

3) Ми не обробляємо так звані «конфіденційні дані».

4) Особисті дані будуть оброблені:

  • для виконання наданих нами послуг - відповідно до Ваших інструкцій або домовленостей;
  • з метою маркетингу наших власних послуг.

5) Одержувачами Ваших даних можуть бути підприємства, які співпрацюють з нами при виконанні замовлень (наприклад, кур'єрські компанії, транспортні компанії, субпідрядники, поштові відділення). Оскільки ми є частиною міжнародної групи компаній Tapflo, в рамках якої ми використовуємо програмне забезпечення для управління компанією, то Ваші дані будуть передані материнській компанії - Tapflo Production LTD, головний офіс якої знаходиться у Великій Британії, - підставою для передачі даних групі Tapflo Group є відповідні угоди.

6) Підставою для обробки є укладена угода, добровільна згода та законні юридичні інтереси адміністратора щодо маркетингу наших власних послуг і обробки даних.

7) Надані Вами персональні дані будуть зберігатися протягом періоду, необхідного для виконання угоди, і весь час, поки Ви не дасте вказівки на їх видалення. Нам потрібна інформація про історію Ваших замовлень і специфіку обладнання, що постачається, щоб надати Вам післягарантійне обслуговування, а також модернізацію та ремонт обладнання протягом усього життєвого циклу, що може бути неможливо або дуже складно, якщо Ви знищите ці дані.

8) Ви маєте право на доступ до своїх особистих даних, виправляти їх, обмежувати доступ до них, видаляти, а також передавати дані, не погоджуватись і в будь-який час скасовувати свою згоду без шкоди для законності обробки, яка була зроблена на підставі згоди до її скасування. Скасування згоди на обробку даних протягом терміну дії угоди може завадити адміністратору виконати деякі права, що випливають зі змісту укладеної угоди. Таке розпорядження також не буде ефективним щодо даних, необхідних для виконання угоди або даних, які адміністратор зобов'язаний обробляти згідно з чинними правилами.

Ви маєте право подати скаргу Президенту Управління із захисту персональних даних, якщо Ви вважаєте, що обробка наданих Вами персональних даних порушує положення Загального регламенту захисту даних від 27 квітня 2016 року ( «Загальні положення про захист даних»).

Надання Ваших персональних даних є умовою для укладення угоди; ні адміністратор, ні будь-яка довірена організація не повинні копіювати дані в рамках положення «Загальні положення про захист даних» і не повинні приймати автоматичні рішення з обробки даних.

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.