Tapflo

ТОВ "Тапфло Україна"

БРОШУРИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Новини Тапфло - Червень 2019

Новости Тапфло Июнь 2019

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter
 
 

ТОВ «ТАПФЛО» - лідер 2018 року в сфері промислових насосів в Україні.

Рік за роком офіційний представник шведської компанії Tapflo - ТАПФЛО Україна підтверджує своє лідерство в сфері перекачування будь-якої рідини. Національний бізнес рейтинг України - ще одне джерело підтвердження ефективності роботи нашої команди. Компетентність наших фахівців з підбору обладнання та високу європейську якість промислових насосів преміум класу - найважливіші складові успішного постачальника насосів в Україні!

Почему мы успешны и опять признаны Лидером года?
  • Досвід: Tapflo Україна - 15 років, а досвід бренду Tapflo в світі - 39 років. Безліч успішних кейсів в кожному куточку світу. 
  • Нам довіряють: найбільші заводи і підприємства з різних сфер промисловості. Успішно реалізовані проекти з відомими світовими компаніями.
  • Будь-яка рідина: підберемо найкращий варіант для Вашого бізнесу, прокачаємо все: мало- і високов'язкі рідини, абразивні і що містять включення, легкозаймисті та інші види.
  • Енергоефективність: наші насоси пройшли випробування і є безліч прикладів енергоефективності нашого обладнання. Економія енергії навіть до 70%. 
  • До нас повертаються: фахівець, який встановлював наш насос, обов'язково продовжує співпрацювати тільки з брендом Tapflo. Досвід не з чуток.
  • Устаткування: простота конструкції - мінімум деталей, відповідно Ви купуєте насос на дуже тривалий період і без додаткового пакету запчастин. Девіз компанії: «Простота - це мистецтво».
  • Тест устаткування: якщо Ви сумніваєтеся - ми надаємо насос на випробувальний період. Тільки надійні насоси дають на тест і ми можемо собі це дозволити.
  • Висококваліфіковані фахівці: спеціально навчені співробітники, що постійно підвищують кваліфікацію знають, що Вам запропонувати.   
 
Тільки Лідер сфери може надати такий пакет переваг!
Якщо ще є питання - замовте безкоштовну консультацію менеджера свого регіону.
Заповнити форму
 
Технічна інформація про продукти 
 

Насос Tapflo CT з подовженою муфтою і вбудованим перетворювачем частоти.  Інше
Сторінка продукту: промислові насоси серії CTI
 
 Основна інформація
Опис товару: Насос має дві цікаві особливості. Перш за все, він відображає наш новий стандарт насосів з подовженою муфтою CT. По-друге, двигун оснащений вбудованим перетворювачем частоти. Як правило, два потенціометра збираються для контролю швидкості і напрямку обертання.

 Застосування
Насос буде використовуватися на випробувальному стенді у виробника установок. Він буде використовуватися для внутрішніх тестів, щоб показати співробітникам можливості різних типів насосів. У цьому випадку насос з подовженою муфтою і вбудованим перетворювачем частоти надають найширші можливості для роботи насоса в різних умовах.
 
 
Мембранний насос для ядерної промисловості

Компанія Tapflo поставила найбільший пневматичний мембранний насос зі своєї лінійки для ряду аплікацій в ядерній промисловості. Насос, який, безсумнівно, є першим у своєму роді в світі, був розроблений у співпраці з Fagerstrom Industry Consultant, агентством, мають великий досвід поставок в ядерній промисловості.
 

Для однієї з аплікацій насос входить до складу пересувної системи, призначеної для дезактивації. Завдання системи полягає в тому, щоб очистити і видалити радіоактивність з різних частин при огляді, обслуговуванні і заміні на атомній електростанції. Однак, можна розглядати і багато інших аплікації, оскільки насос такого типу, є затребуваним за кількома напрямками.
 
Насос, який є спеціальною версією найбільшої моделі T825 від Tapflo, відповідає вимогам 3 класу, що означає, що він схвалений для включення в систему, використовувану для роботи на станції. «Це був тривалий і відповідальний проект», - розповідає Хенрік Боріш, менеджер по продукції Tapflo, який керував цим проектом.
 
Знадобилося багато розрахунків, документації і тестів, перш ніж цей проект був затверджений і отримано добро на його реалізацію. У той же час приємно усвідомлювати, що не обов'язково йти на компроміс з будь-яких питань, коли справа стосується такого обладнання.

Додатки:

Якщо Вам необхідно схоже рішення або зробити насос під замовлення відповідно до Ваших конкретних потреб, будь ласка, зв'яжіться з нами sales@tapflo.ua, https://tapflo.ua/contacts

 

Академія Tapflo | Зборка T800 P

Поліетиленові насоси. Поліетилен (PE HD) володіє чудовою зносостійкість, яка в 6-7 разів краще, ніж для поліпропілену (PP). Цей факт робить насос придатним для роботи з абразивними розчинами і т. Д. PE стійкий до більшості агресивних хімічних речовин, таких як концентровані кислоти і луги. Максимальна температура рідини становить 70 ° С. У Tapflo використовуються різні сорти поліетилену в залежності від деталі. Для сідел клапанів і кульових обмежувачів, які найбільш схильні до зносу - UHMW PE1000 використовується для забезпечення максимальної механічної міцності і стійкості до стирання.

 
 
 

Конференція керівного складу Tapflo Group
26-29 червня 2019 | Румунія

26-29 червня регіональні представники Tapflo Group з майже 20 країн зустрінуться знову, щоб підвести підсумки роботи нашої групи і обговорити стратегії, цілі та завдання.
 

Академія Tapflo | Курс для початківців

Від імені команди Академії Tapflo ми хочемо подякувати і привітати всіх учасників «Навчання і технічного обслуговування насосів Tapflo Beginner AODD та CT Pumps», яке відбулося 22-24 квітня на нашому заводі. Ми з задоволенням прийняли наших колег з Ірландії, Латвії, Польщі та Швеції.
 

Академія Tapflo | Навчання для спеціалістів

Також академія Tapflo із задоволенням вітає наших колег з України, які успішно пройшли тренінг для фахівців з 25 по 29 березня на нашому заводі.
 
Більше фотографій ви можете побачити на нашій сторінці в LinkedIn
 

Азіатські дистриб'ютори і BIG 5 Meeting 2019
Самуї, Таїланд | 3-4 квітня

6-я зустріч азіатських дистриб'юторів Tapflo Group і BIG 5 (TGADM 2019) відбулася.
Зустріч, яка проведена на острові Самуї, Таїланд, в цьому році, також поєднана із зустріччю Tapflo BIG 5. Це була прекрасна можливість поділитися історіями успіху і дізнатися один від одного, як ще краще обслуговувати наших клієнтів.
 

Tapflo Poland відвідали Tapflo AB в Швеції

Відділ продажів Tapflo Poland перебував з робочим візитом в шведському офісі Tapflo AB в Кунгельве. Польські гості були тепло зустрінуті гостинній командою Tapflo Sweden і чарівною шведської навесні.
 

TEAM TAPFLO готова до нових спортивних випробувань і досягнень!

Представники «TEAM TAPFLO» взяли участь в дуже популярному польському забігу parkrun TCZEW. Наші бігуни відмінно себе проявили. Їх можна було впізнати по спеціально розроблених футболках. При виключно сприятливій погоді вся наша команда успішно пройшла 5-кілометрову дистанцію.
Вітаємо з прекрасними спортивними досягненнями!
Ми, в TAPFLO, знаємо, що залишатися активним - один з кращих способів зберегти наше тіло здоровим, відчувати себе краще, виглядати краще і жити краще.
Більше фотографій ви можете побачити на нашій сторінці в Facebook
 
ЗАХОДИ, ЩО ВІДБУЛИСЯ
 

Tapflo Russia на  FoodTech 2019

16-18 квітня 2019 року компанія Tapflo Russia взяла участь в 21-й виставці обладнання, матеріалів та інгредієнтів для харчової промисловості - FoodTech 2019, Експоград Південь, Краснодар, Росія.

 

Tapflo UK на ChemUK 2019

01-02 травня 2019 року компанія Tapflo UK взяла участь в заході під назвою «Хімічна Промисловість ЕКСПО і конференція» - ChemUK 2019 в Харрогейті, Великобританія.

 
МАЙБУТНІ ЗАХОДИ
 

Tapflo South Africa на виставці промислових технологій KZN 2019

24 - 26 липня 2019 року Tapflo South Africa візьме участь у головній виставці промислових технологій KZN, Дурбан Експо Центр, Йоганнесбург.

реєстрація онлайн
 

О Tapflo: Tapflo Group є незалежною сімейною компанією, європейським виробником та світовим постачальником пневмопривідних мембранних насосів, відцентрових насосів та іншого промислового обладнання. Представництва компанії Tapflo успішно працюють у більш ніж 30 країнах світу, а дистриб'ютори нашої продукції – у більш ніж 45 країнах світу.