Фільтри

Hа сторожі чистоти

Вони — на передовій боротьби з домішками. Ці фільтри шведського бренду забезпечують саме ту якість продукту, заради якої і затівається будь-яке виробництво. Безліч моделей різної конструкції і механізму дії, але завжди однаково високий результат. Залишилося лише вирішити, установка якої системи очищення стане для вас оптимальним вибором.

ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАВДАНЬ

У нас не просто численний, а вичерпний асортимент товарів. Залежно від того, що саме потрібно фільтрувати, пропонуємо 4 типу «начинки».

 • Кручені картриджі. Від 1 до 15 в одному корпусі. Призначені для роботи з лугами, кислотами, а також мікроорганізмами. Прості в утилізації. Діаметр осередку — від 1 до 50 мкм.
 • Мішки. Найбільш економічний варіант. Успішно справляються як із холодними, так і з гарячими агресивними рідинами. Осередки — розміром від 0,5 до 1200 мкм.
 • FTL-картриджі. Також відрізняються низькими експлуатаційними витратами. Фільтр довжиною 0,5 м забезпечує цілих 5 м2 фільтраційної поверхні. А утримуюча здатність дорівнює 5 кг осаду. Розмір осередків — 10, 50 або 100 мкм.
 • Кошики. Універсальні елементи, на озброєнні яких може бути будь-який матеріал, що фільтрує: поліетиленова стрічка, активоване вугілля або іонообмінна смола.

ТЕПЕР ДОКЛАДНІШЕ ПРО ЦІ МАТЕРІАЛИ:

 • Активоване вугілля.
  Його специфіка — органічне очищення. Зокрема, масла та інших мастильних матеріалів. Також він допомагає знизити ХСК (хімічне споживання кисню).
 • Іонообмінна смола.
  Стане в нагоді в разі перевищення допустимої концентрації важких металів, що часто буває після очищення стічних вод або гальванізації.
 • Поліетиленова стрічка.
  Орієнтована на видалення залишків олії і нафти. Надійно очищає резервуари і промивальну воду, а ще використовується в гальванічному процесі.

Що до найпоширеніших — корзинчатих — агрегатів, то у нас ви можете купити одинарний, подвійний, а також самоочистний варіант. Він же фільтр зі зворотним промиванням.

Потрібні якісні фільтри? ТОВ «Тапфло» пропонує кращі

Купити в офіційного партнера виробника — значить отримати цілий список можливостей і привілеїв. А саме:

 • Розумну вартість. Ми не один із десятків інтернет-магазинів, що продають усього потроху. У нас прямі відносини зі шведським брендом, звідси і доступна ціна.
 • Індивідуальний підбір. Фільтр зворотного промивання або простіша модель? Проконсультуємо. З питань розмірів, максимального тиску та з інших аспектів теж.
 • Цілодобові консультації. Від особливостей автоматичного і ручного промивання до правил профілактики — відповімо на будь-які питання. У будь-який час.
 • Гарантію терміном 1 рік. Що б не трапилося, це не ваша, а наша турбота. Постараємося вирішити все на місці. У крайньому випадку заберемо і повернемо обладнання назад у найкоротші терміни.
 • Оперативну доставку. Якщо виберете модель у наявності, отримаєте її в лічені дні. Якщо під замовлення, доведеться почекати трохи довше.

Вивчайте каталог, консультуйтеся з нашими фахівцями і замовляйте обладнання, якому довіряє вся Україна.

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe