Гігієнічні насоси серії CTH

Гігієнічні насоси CTH: вартість чистого рецепту успіху а

Як тільки мова заходить про дотримання суворих санітарних норм, навіть найнадійніший, потужний і економічний промисловий насос залишається без роботи: його можливості обмежені. Тому на виробництві продуктів харчування, напоїв, косметики і ліків використовуються виключно спеціальні моделі. Всі переваги агрегатів, призначених для промисловості, вони поєднують ще й із ідеальною гігієнічністю.

Насоси CT — це одноступеневі відцентрові насоси з відкритим або напіввідкритим імпеллером. Вони виготовлені з високоякісного і механічно міцного матеріалу — нержавіючої сталі AISI 316L. Відцентрові насоси серії CT відповідають вимогам різних галузей промисловості й доступні за дуже привабливими цінами.

гигиенические насосы CTH

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe