Гігієнічні серії насосів

Якісне стерильне обладнання в наявності та під замовлення

Деякі продукти висувають високі санітарні вимоги. Коли компроміси неможливі, а будь-який відступ від правил загрожує збитками, потрібні агрегати, спеціально розроблені і призначені для таких застосувань. У нашому асортименті знайдуться рішення для харчових, фармацевтичних, хімічних, косметичних та інших виробництв.

ЗАПОРУКА СТЕРИЛЬНОСТІ

Поєднання якісних матеріалів і методів їхньої обробки.

Гігієнічна серія насосів — це рішення з нержавіючої сталі. В основному марки AISI 316. Електрополіровка забезпечує ідеальну гладкість усіх внутрішніх поверхонь, що контактують із рідиною, яку перекачують.

ПЕРЕВАГИ

 

Десятки моделей і типорозмірів, а також безліч особливостей, у тому числі опційних: від функції CIP-очищення до монтажу на підставці.

Агрегати цієї серії різні, але в залежності від сфери використання та обраного типу вам доступні:

Одинарне торцеве ущільнення з кераміки, графіту або карборунду;

 

Різьбові (SМS, RJT, DIN 11851), а також клампові (ISO, DIN) з'єднання;

 

Відкриті та напіввідкриті імпеллери;

 

Великий діапазон потужності двигунів;

 

Сорочка обігріву, подовжений вал, ущільнення зі змазкою, гігієнічний кожух і горизонтальний нагнітальний (напірний) патрубок у якості опції;

 

Самовсмоктувальне виконання.

ЗАМОВИТИ У ТОВ «ТАПФЛО» — ОЗНАЧАЄ БУТИ ВПЕВНЕНИМИ У ЯКОСТІ

Наша мета — не просто продати. Вартість і характеристики обраного пристрою, рівень сервісу — наші клієнти задоволені усім. Ми офіційний представник шведського виробника Tapflo, якому довіряє вся Україна. Даємо гарантію терміном 1 рік, консультуємо в будь-який час, оперативно доставляємо хоч до Києва, хоч у віддалений населений пункт.

Ціна вашого спокою та успішного розвитку бізнесу дорівнює ціні надійного обладнання. Тепер ви знаєте, де його купити.

Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe