БлогГомогенізатор: що це і яких видів буває?


Гомогенізатор - це пристрій, який використовується для отримання гомогенних (однорідних) дисперсних систем. Працюють вони в основному з рідким середовищем. Широко застосовується для підприємств, які працюють в молочній галузі. В результаті продовжується термін придатності таких продуктів, поліпшується їхній смак.

А також створюються ідеальні умови для скорочення кількості добавок і чіткого позначення складу продукту.
Що таке теплообмінник і навіщо він потрібен?


Для чого потрібен теплообмінник? Теплообмін - це процес під час якого відбувається передача тепла. А апарати, в яких
цей процес відбувається, це теплообмінники.

Теплообмінники - збільшують швидкість технологічного процесу, підвищують його ефективність і знижують витрату ресурсів.


Как выбрать промышленный насос один раз и надолго?ЯК ВИБРАТИ ПРОМИСЛОВИЙ НАСОС ОДИН РАЗ І НАДОВГО?


Навіть побутової насос для приватного будинку потрібно вибирати з урахуванням безлічі параметрів. Що вже говорити про промисловому устаткуванні, якому на своєму віку доведеться зіткнутися з куди більш серйозними випробуваннями? До того ж кожен його збій і, відповідно, простий виробництва - не просто неприємність, але і втрачений прибуток. А може, і прямі збитки. Зробити правильний вибір вам допоможуть кілька важливих критеріїв.


Лучшие насосы для масложировой промышленности: полезные советы по выбору

КРАЩІ НАСОСИ ДЛЯ МАСЛОЖИРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: КОРИСНІ ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ

Масложирова - сама нетипова з галузей харчової промисловості. Адже таке виробництво, як правило, не висуває надмірно суворих санітарних вимог. А тому часто-густо для перекачування масла та інших жирових продуктів використовується не гігієнічний, а загальнопромислове обладнання. Механічна міцність, стійкість до хімічно агресивних середовищ і невибагливість в обслуговуванні цілком і повністю виправдовують такий вибір.Эксплуатация и обслуживание промышленных насосов: секреты долгих лет беспроблемной работы

ЕКСПЛУАТАЦІЯ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ НАСОСІВ: СЕКРЕТИ ДОВГИХ РОКІВ БЕЗПРОБЛЕМНОЇ РОБОТИ

Витратитися на дійсно якісне насосне обладнання - ідея хороша. Зрештою, це не просто витрати, а інвестиції в підприємство. Правда, багато хто чомусь вважають високу якість насоса приводом обійтися без належного і своєчасного обслуговування. Через таке ставлення агрегат може передчасно вийти з ладу. А адже обслуговування - це теж інвестиція. В стабільну роботу виробництва.


Про компанію Tapflo:  Tapflo Group є независимой семейной компанией, европейским производителем и мировым поставщиком пневмоприводных мембранных насосов, центробежных насосов и другого промышленного оборудования. Представительства компании Tapflo успешно работают в более чем 30 странах мира, а дистрибьюторы нашей продукции - в более чем 45 странах мира.

Zapytanie ofertowe